MÜTEAHHİTLER BİRLİĞİ İLE BİR ARAYA GELDİK

3.2.2019

Seçim çalışmalarına hız veren Cumhur İttifakı’nın Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Müteahhitler Birliği Derneği ile tanışma ve istişare toplantısı kapsamında bir araya geldi.

Gerçekleşen toplantıya Başkan adayı Deniz Köken’in yanı sıra AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, AK Parti Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda müteahhit katıldı.

Başkan adayı Köken, yeni dönemle birlikte Eyüpsultan’ın geleceğini bölgede bulunan müteahhitlerle istişare ederek tasarlayacaklarını belirterek ortak akıl vurgusu yaptı.

Programda söz alan AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, Başkan adayı Deniz Köken’in Eyüpsultan’ın sorunlarını çok iyi bildiğini ve deneyimiyle ilçeye değer katacak başarılı projelere imza atacağını söyledi.

“ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇTE İLÇEMİZİN GELECEĞİNİ ORTAK AKILLA TASARLAYACAĞIZ”

Düzenlenen toplantıya katılan herkese teşekkür eden Başkan Adayı Deniz Köken, şöyle devam etti:

“Ben büyük müteahhitler yerine mahalle müteahhitlerinden yanayım. O mahallenin müteahhitti o bölgenin konut fiyatını, insanların ihtiyaçlarını daha iyi biliyor. Dışardan bir müteahhit geldiğinde o bölgenin insanı, konutu yapan kişiyi tanımıyor. Konut yapıldıktan sonra herhangi bir sorun çıktığında müteahhitte ulaşması daha zor oluyor.

Kendi derneğinizi kurmuşsunuz, bu çok güzel bir gelişme olmuş. Önümüzdeki süreçte şehrimizle alakalı yapacağımız ortak çalıştaylarla ilçemizin kaç konuta ihtiyacı var, kaçının yıkılması gerekiyor gibi soruları sorarak işi tamamen bilimsel veriler ışığında yürüteceğiz. Hem bölge vatandaşımız rahatlayacak hem de müteahhitlerimiz gelecek açısından önünü görme fırsatı bulacak. İlçemizin geleceğini ortak akılla tasarlayacağız.”