ÇIRÇIR MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BULUŞTUK

3.2.2019

Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Çırçır Mahallesi’nde bulunan Çekerek İlçesi ve Çevre Köyleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile tanışma ve istişare toplantısı kapsamında buluştu.

Gerçekleşen programa, Başkan Adayı Deniz Köken’in yanı sıra AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.

Başkan Adayı Köken, Yozgatlı vatandaşların sorunlarını ve Çırçır Mahallesi için görüş ve temennileri dinledi.

AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, gerçekleşen buluşmada seçim çalışmalarına hız verdiklerini ve Başkan adayı Deniz Köken‘in tecrübesi ve birikimiyle gerçekleştireceği çalışmalarla Çırçır Mahallesi’nin yeni bir yüze kavuşacağını dile getirdi.

“TAPU SORUNLARINI KISA SÜREDE ÇÖZMEMİZ GEREKİYOR”

Çırçır Mahallesi’ndeki tapu sorunlarına değinen Başkan Adayı Köken, “Mahalle genelinde tapu sorunlarıyla ilgili olumsuzlukları biliyorum. Önümüzdeki süreçte tapu sorunu yaşayan vatandaşlarımızla görüşeceğiz ve bu sorunların nedenlerini öğreneceğiz. Tapu sorunlarının üstüne yoğunlaşarak bu sorunları kısa sürede çözmemiz gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

“HERKESİN FİKİR BEYAN ETTİĞİ BİR SİSTEM ÜRETECEĞİZ”

Yeni dönemde ortak aklın önemine vurgu yapan Başkan Adayı Köken, şöyle devam etti:

“Şehirciliği artık bilimsel çalışmalar sonucunda yapmamız gerekiyor. İlçemizde bir çocuğumuz, spor merkezine ya da eğitim merkezine tek bir araç kullanarak gidecek. Yapacağımız hizmetleri hemen devreye sokmamız gerekiyor.

Sizlerin gördüğü sorunlar, bizim tespit ettiğimiz sorunları ortak bir havuza koyarak kademe kademe çözeceğiz. Bunları tamamen şeffaf ve ortak akıl kapsamında herkesin fikir beyan ettiği bir sistem üreterek yapacağız. Güzel bir Çırçır için el ele vererek çocuklarımıza daha yaşanabilir bir şehir bırakacağız.”