NİŞANCA MAHALLEMİZİ ZİYARET ETTİK

5.2.2019

Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Nişanca Mahallesi esnafını ve muhtarlığı ziyaret etti. Başkan Adayı Köken, "Nişanca Mahallesi bizim en kadim mahallelerimizden biridir. Şimdi uzun yılların ardından buraya hizmet etmeye geldik." dedi.
 
Cumhur İttifakı'nın Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Nişanca Mahallesi esnafını ve muhtarlığı ziyaret etti.
 
Gerçekleşen ziyarette Başkan Adayı Deniz Köken'e AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cihat Biradlı, AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.
 
Öte yandan ziyaret öncesinde Başkan Adayı Deniz Köken, Nişanca'da bulunan Münzevi Camii’nde kılınan öğle namazı sonrası cami cemaatiyle sohbet etti.
 
"UZUN YILLARIN ARDINDAN EYÜPSULTAN’A HİZMET ETMEYE GELDİK"
 
Nişanca esnafını kapı kapı dolaşarak görüş alışverişinde bulunan Başkan Adayı Deniz Köken, şöyle konuştu:
 
"Nişanca bizim en kadim mahallemiz. Bizim kahrımızı çeker, bize hizmet verir. Şimdi uzun yılların ardından Eyüpsultan’a hizmet etmeye geldik. Eski dostları görme fırsatım oldu. 
 
Bu mahalleli olduğum için yirmi seneyi aşkın dostluk ettiğim insanlarla vakit geçirdim. Güzel bir ziyaret programı oldu, faydalı temaslarda bulunduk. Mahalle teşkilatıma çok teşekkür ediyorum. Çok samimi anları yaşadığım bir gün oldu.”