DÜĞMECİLER MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİK

8.2.2019

AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Düğmeciler Mahalle esnafını ziyaret etti.
 
Başkan Adayı Köken, ev ziyaretlerinin ardından Düğmeciler Mahallesi'nde vatandaşları selamladı.
 
Esnaf tarafından oldukça sıcak karşılanan Köken, esnafla sohbet edip sorunlarını ve taleplerini dinledi.
 
Köken, Düğmeciler Mahallesi esnaf ziyaretlerinin yanı sıra, Topçular İlkokulu'nu, Eyüpsultan Samsunlular Derneği'ni, özel bir anaokulunu, özel bir ilköğretim okulunu, Kadınhanlılar Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni, Düğmeciler Mahallesi Muhtarlığı'nı, Eyüpsultan Belediyesi Engelli ve Yaşlı Koordinasyon Hizmetleri Birimi'ni ve mahallede bulunan birçok STK temsilciliğini de ziyaret etti.
 
Başkan Adayı Köken'e ziyaretler esnasında, AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kurulu üyeleri, AK Parti Düğmeciler Mahalle temsilcileri, basın mensupları ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.
 
"Düğmeciler mahallesi bizi çok sıcak karşıladı. Onlara teşekkür ediyorum" diyen Deniz Köken, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
 
“Bugün Düğmeciler Mahallesi'nde çok keyifli bir gün oldu. Soğuğa ve yağmura rağmen vatandaşlarımız bizi yalnız bırakmadı. Bugün çocukları okulda ziyaret ettik. Eski dostlarla görüştük. Düğmeciler Mahallesi Eyüpsultan'da ilk yerleştiğim yerlerden bir tanesiydi. Çok güzel bir gündü. Sıcak bir temas oldu. Bütün Düğmeciler halkına teşekkür ediyorum. Teşkilatımızda çok diri bir şekilde yanımızdaydı. Onlara da teşekkür ediyorum.”
 
TOPÇULAR İLKOKULUNU ZİYARET
 
Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Düğmeciler Mahallesi esnafı ziyareti sırasında yol üstünde bulunan Topçular İlkokulu'nu da ziyaret etti. Köken burada, okul müdürü ve öğretmenlerle sohbet etti.
 
Köken, okul bahçesinde çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşırken burada çocuklarla ve velilerle sohbet edip bol bol fotoğraf çektirdi.
 
Eğitimin çok önemli olduğunu söyleyen AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Köken, “Eğitimle ilgili sorunları biliyorum. Sizlerle bir araya geleceğiz. İhtiyaçları, sorunları siz değerli öğretmenlerle birlikte toplantı yapıp belirleyeceğiz. Birlikte gidereceğiz.” dedi.