EYÜPSULTANLI SAMSUNLULARLA BULUŞTUK

9.2.2019

AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Eyüpsultan'ın her vatandaşına ulaşmak için çalışmalarını sürdürüyor.
 
Cumhur İttifakı'nın Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Eyüpsultan Samsunlular Derneği’nin düzenlediği ‘Samsunlular Eyüpsultan’da Buluşuyor’ adlı etkinliğe katıldı.
 
Eyüpsultan Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen geceye Başkan Adayı Deniz Köken’in yanı sıra AK Parti Eyüpsultan Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Yücel Erence, AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, çeşitli ilçelerin belediye başkan aday adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Düzenlenen geceye katılan vatandaşların kendisine yoğun ilgisiyle karşılaşan Köken, salondaki tüm davetlilerin masasına giderek selamlaştı, hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
“ŞEHİRLERİN İNŞASINI YAPARKEN İNSANIN İNŞASINI İHMAL ETMEMELİYİZ”
 
Konuşmasına protokol ve geceye katılan vatandaşları selamlayarak başlayan Köken, yerel yönetimlerde şehirler planlanırken, şehrin içinde yaşayan insanların geleceğinin önemine vurgu yaptı.
 
Köken sözlerine şöyle devam etti:
 
“Değerli arkadaşlar bu iş, 31 Mart yerel yönetimler seçimi, Deniz Köken’in belediye başkanlık meselesi değil. Cumhur İttifakı’nın özüne inerseniz bu konu daha net anlaşılır aslında. 
 
Hepiniz biliyorsunuz; 2023, bu ülkenin yüzüncü yılının devridaimidir. İkinci yüzyıla geçeceksek şehirleri inşa ve ihya ederek geçeceğiz. O yüzden ben, hep yerel yönetimlerde bu sloganın hayata geçmesinden yanayım; Şehirleri inşa ederken insanın inşasını ihmal etmemeliyiz.”