81 İL DERNEĞİ İLE BİR ARAYA GELDİK

9.2.2019

Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Akşemsettin Mahallesi’nde bulunan 81 İl Sosyal, Yardımlaşma, Dayanışma ve Kardeşlik Derneği ile ‘Söz Sizde’ programı kapsamında tanışma ve istişare toplantısında bir araya geldi.
 
Gerçekleşen toplantıya Başkan Adayı Deniz Köken’in yanı sıra AK Parti Eyüpsultan Seçim Koordinasyon Başkanı Yücel Erence, AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.
 
Köken, toplantıya katılan vatandaşlarla sohbet ederek sorun ve görüşleri dinleyerek birlik beraberlik mesajı verdi.
 
“GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İLE GÖNÜLLERE KÖPRÜ KURACAĞIZ”
 
Yeni dönemde eksik kalınan yönlerin düzeltileceğini ve gönül belediyeciliği ile gönüllere köprü kuracaklarını dile getiren Deniz Köken, şu ifadelerle konuşmasını sürdürdü:
 
“Çok kişinin görüşüyle bir bilgi havuzu kuracağız. Herkesin düşünceleri, eleştirileri bu havuzda toplanacak. Gözümüzden bir şey kaçabilir. Kuracağımız bu sistemle birlikte ortak bir akılda buluşacağız. Biz kimsesizlerin kimi olmaya geldik. Cumhurbaşkanımız bu sloganla bugünlere geldi. Kimsesizlerin kimi oldu mu? Oldu. 
 
Bunu yerelde de yapmamız lazım. Cumhurbaşkanımız niye gönül belediyeciliği diyor; demek ki bu konuda eksik kalmışız. Biz de yeni dönemde gönül belediyeciliği ile gönüllere köprü kuracağız. Biz bu köprüleri de sivil toplum kuruluşları olan derneklerimizle yapacağız.”
 
“BU BÖLGEDE YAŞAYAN HER VATANDAŞIM BANA ULAŞABİLECEK”
 
Eyüpsultan’da her vatandaşın kendisine kolay ulaşabileceğini belirten Deniz Köken, şöyle devam etti:
 
“Biz ulaşabilir olmalıyız. Gaziantep’te esnaf ziyareti yapıyorum. Benim güzergahtan geçeceğimi duyan bir teyzemiz, elinde evraklarla yanıma geldi. Ülke genelinde tapu üzerinde dolandırıcılık yapan bir çete varmış. Bu teyzemiz de bu konudan mağdur olmuş. Ben gerekli incelemeleri yapmak için konuyu ilgili makamlara yönlendirdim. 
 
Ve müfettişler gelerek bu konuyu inceleyip çözdüler. Teyzemiz de bu sorundan kurtulmuş oldu. Teyzemiz bana ulaşamasaydı, bu konu derinlemesine incelenmeyip senelerce uğraşacaktı. O yüzden bu bölgede yaşayan her vatandaşım bana ulaşabilecek, sorunları oturup beraber çözeceğiz.”