ÇIRÇIR MAHALLESİ SAKİNLERİYLE TOPLANTI YAPIK

10.2.2019

Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Çırçır Mahallesi sakinleriyle düzenlenen toplantıda buluştu. 
 
Cumhur İttifakı Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Tokatlılar Derneği’nde ‘Söz Sizde’ programı kapsamında Çırçır Mahallesi sakinleriyle istişare toplantısında bir araya geldi.
 
Düzenlenen toplantıya Başkan Adayı Deniz Köken'in yanı sıra, AK Parti Eyüpsultan Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Yücel Erence, AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
“İLÇEDEKİ SORUNLARI ORTAK AKILLA ÇÖZECEĞİZ”
 
İlçedeki sorunları en iyi bilenin o ilçenin mahallesinde yaşayan vatandaşların olduğunu belirten Köken, şöyle devam etti:
 
“Sokağı ve esnafın derdini şehre dair her türlü sorununu bilmemiz lazım. Aslında bu da Cumhurbaşkanımızın seçim stratejisinde var. Sebebi, bilinmeyeni bilmek, görülmeyeni görmek. O yüzden herkesin bilgisine herkesin gördüğü şeye ihtiyacımız var.
 
Şehircilikle alakalı sorunları biriktirdiğimizde daha sonrasında geri dönülemez sorunlar ortaya çıkıyor. Biz iki sene boyunca bu tarz sorunları çözmek için çok uğraştık ve bu sorunların çözümlerini ilçe geneline de yaydık. Yani sorunları nasıl ve kesin olarak çözebilmemize bakmamız gerekiyor.”
 
“ÇOCUKLARIMIZA GÜZEL BİR ÇEVRE MİRAS BIRAKALIM”
 
Hayata geçecek projelerin ortak akıl modeliyle yapılacağını belirten Köken, şu ifadelere yer verdi:
 
"Yeni dönemde uygulayacağımız ortak akıl modeliyle gündemimizde olan sorunlar, görülmeyen sorunlar ve ilçenin tespit ettiğimiz sorunlarını birlikte çözerek kalıcı bir eser ortaya bırakmamız gerekiyor. Gelecekte çocuklarımıza yaşadığımız çevreyi miras bırakalım. Eyüpsultan bizim ellerimizde geleceğe hazırlansın. Daha yaşanabilir bir şehir için el ele verelim. İlerde çocuklarımıza şu sorun ben çözdürmüştüm. Şu sorun bizim girişimlerimizle çözüldü diyebilelim.
 
Bu şehirde herkesin kendi fikrini beyan etme şansı olacak. Nasıl olsa benden başkası söyler demeyelim. Hepimiz elimizi taşın altına koyarak şehrimizdeki sorunları çözelim. Hepinize bu programa katıldığınız için çok teşekkür ediyorum. İlerleyen dönemlerde bu toplantılarımıza devam edeceğiz inşallah."