İLİM DÜŞÜNCE ARAŞTIRMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ ZİYARET ETTİK

12.2.2019

Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, İlim Düşünce Araştırma ve Yardımlaşma Derneği’ni (İDA) ziyaret etti. 
 
İlçe genelinde her vatandaşa ulaşmak için Eyüpsultan’ı karış karış dolaşan Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor.
 
Cumhur İttifakı’nın Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, İlim Düşünce Araştırma ve Yardımlaşma Derneği’ni tanışma ve istişare toplantısı kapsamında ziyaret etti. 
 
Alibeyköy Mahallesi’nde gerçekleşen ziyarette, Başkan Adayı Deniz Köken’e AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, mahalle teşkilatı, gençler ve çok sayıda vatandaş eşlik etti. 
 
“IŞIKLAR KÖYÜ’NE GENÇLİK KAMPI”
 
Konuşmasına İlim Düşünce Araştırma ve Yardımlaşma Derneği’nin yaptığı çalışmayı çok beğendiğini belirterek başlayan Başkan Adayı Köken, konuşmasına şöyle devam etti:
 
“Şehirleri inşa ederken, insanın inşasını da ihmal etmemek gerekiyor. Şehrin inşasıyla, insanın inşasının beraber yürümesi gerekiyor. Çünkü şehirlere hayat veren insanlardır. 
 
Ruh yokken bedenimiz cesetse, şehirlerin ruhları da insanlardır. İnsan yoksa şehir çürümeye başlar. Bundan sonraki çalışmalarımızda Işıklar Köyü’nde çok kapsamlı bir gençlik kampı merkezi inşa edeceğiz. 
 
En azından iki gün gençlerimizi oraya kampa alıp, gelişimlerini sürdürmemiz lazım. Bu kamp yaz-kış faaliyet gösterecek. Gençleri madde bağımlılığından uzak tutmak için çalışmalar yapacağız. Rehabilitasyon merkezi kuracağız."