SİLAHTARAĞA ESNAFLARIYLA SOHBET ETTİK

13.2.2019

Cumhur İttifakı’nın Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Silahtarağa Mahallesi esnafını ziyaret etti.
 
Başkan Adayı Köken'e ziyaretler esnasında, AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Eyüpsultan İlçe Gençlik Kolları, AK Parti Silahtarağa Mahalle temsilcileri ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.
 
Esnaf ziyareti öncesinde Silahtarağa Yeni Camii’nde öğle namazını kılan Köken, Silahtarağa Yeni Camii ve Kuran Kursu Yaptırma Yaşatma Derneği’ni ziyaret etti, cami cemaatinin sorunlarını ve taleplerini dinledi. 
 
Daha sonra mahalle genelindeki esnafları tek tek  dolaşan Deniz Köken, ev ziyaretlerinin ardından Silahtarağa Mahallesi'nde vatandaşları selamladı. 
 
Oldukça sıcak karelerin yer aldığı ziyarette Deniz Köken, esnafla sohbet edip sorunlarını dinledi ve taleplerini not alarak yeni dönemde konuyla ilgili çalışmaların yapılacağını söyledi.
 
“PROJELERİMİZİ VATANDAŞIMIZIN SORUNLARINA GÖRE ŞEKİLLENDİRECEĞİZ”
 
Başkan Adayı Deniz Köken, Silahtarağa Mahalle ve esnaf ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada şu sözleri kaydetti: 
 
"Bugün Silahtarağa sokaklarında ve caddelerindeydik. Hem esnafımızla hem de halkımızla iç içe bir gün yaşadık. Her vatandaşımızın sorunlarını not ediyoruz ve projelerimizi bu notlara göre şekillendireceğiz. 
 
Silahtarağa ve tüm mahallelerimizde ticaret yapan insanların yüzlerinin gülmesini istiyoruz. O yüzden elimizden geleni de yapacağız. Bugün benimle beraber olan partimizin teşkilat mensuplarına ve vatandaşımıza çok teşekkür ediyorum. El ele güzel bir Eyüpsultan inşa edeceğiz."