EV SOHBETLERİNDE EYÜPSULTANLI HANIMLARI DİNLİYORUZ

15.2.2019

Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Deniz Köken, ‘Ev Sohbetleri’ programı kapsamında ziyaretlerine devam ederek kadın vatandaşların sorun ve görüşlerini dinlemeye devam ediyor.
 
Cumhur İttifakı’nın Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, “Ev Sohbetleri” programı kapsamında Emniyettepe Mahallesi’nde ikamet eden Meral Akgün’ü evinde ziyaret etti.
 
Gerçekleşen programa, Başkan adayı Deniz Köken’in yanı sıra AK Parti Eyüpsultan Kadın Kolları Başkanı Hatice Yücel, AK Parti Eyüpsultan Kadın Kolları üyeleri ve çok sayıda kadın vatandaş katıldı. 
 
AK Parti Eyüpsultan İlçe Kadın Kolları’nın organize ettiği ziyarette Başkan adayı Köken, ev sahibi Akgün ve ziyarete katılan kadın vatandaşların dilek ve temennilerini dinledi.
 
“KADIN VATANDAŞIMIZIN İSTEKLERİNE HIZLI ŞEKİLDE YANIT VERECEĞİZ”
 
Seçim çalışmalarını çocuk, kadın, yaşlı ve engelli bireyler üzerinden yürüteceğini belirten Köken, şöyle devam etti:
 
“Kadın vatandaşlarımızın sorunlarını biliyorum. Onlar için gerekli ek iş imkânı, sosyal tesis gibi benzeri projelerimizi hayata geçireceğiz. Proje detaylarını 20 Şubat günü gerçekleşecek proje lansmanında anlatacağım. Bu konu listemin üst kısımlarında duruyor. 
 
Yeni dönemde bizim eksik kaldığımız noktaları da sizinle bu şekilde yapacağımız buluşmalarda ortak akılla çözeceğiz. Kadın vatandaşımızın isteklerine hızlı şekilde yanıt vereceğiz.”