NUMAN KURTULMUŞ'U EYÜP SULTAN'DA AĞIRLADIK

16.2.2019

AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Deniz Köken, seçim çalışmalarını AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ile birlikte sürdürdü.
 
Eyüpsultan Camii'nde  kılınan cuma namazından sonra vatandaşlara lokma dağıtan Kurtulmuş ve Köken’e vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Çalışmalara, AK Parti Eyü İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın ve AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.
 
Vatandaşların ‘Beraber yürüdük biz bu yollarda’ tezahüratları arasında bir konuşma yapan Numan Kurtulmuş, yerel seçimlerin ülke için bir beka meselesi olduğunu söyledi. 
 
Kurtulmuş, “AK Parti’yi burada, Eyüpsultan’da ve Türkiye’nin her yerinde açık ara inşallah birinci parti çıkaracağız. Eyüpsultan’da Deniz Köken kardeşimiz yeni dönemde belediye başkanlığı görevini sizlerin dirayetli çalışmaları ve çabalarıyla alacak” dedi. 
 
“İKİNCİ YÜZYILA GÜÇLÜ GİRMEMİZ İÇİN BU 5 YIL ÇOK ÖNEMLİ”
 
Yerel seçimlerin ülkenin genel politikası açısından çok önemli olduğuna vurgu yapan Başkan adayı Deniz Köken ise, şunları söyledi:
 
“Bu seçim sıradan bir yerel seçim olmayacak. 31 Mart Yerel Seçimleri, ülkemizin ikinci yüzyılına gireceği bir seçim olacaktır. Bu seçimden ne kadar güçlü çıkarsak, Cumhurbaşkanımızın eli, dış mihraklara karşı daha güçlü olur. 
 
Yerelde güçlü çıkalım ki dış güçlere daha dayanıklı olalım. 2019-2023 yıllarını kapsayacak olan bu yerel seçim, aslında birilerinin belediye başkanı olma meselesi değildir. Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzüncü yılının ikinci yüzyıla devri meselesidir."
 
Fahri Korutürk Caddesi'ndeki esnaf ziyaretinin ardından Alibeyköy'de yer alan İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Lojistik Merkezi ziyaret edildi ve çalışanlarla sohbet edildi.
 
Lojistik Merkezi'nin ardından Gostivar Kültür ve Dayanışma Derneği ve Alibeyköy Mahallesi AK Parti seçim irtibat bürosu ziyaret edildi.