EYÜPSULTAN'DA TOKATLILAR İLE BULUŞTUK

16.2.2019

AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.
 
Gün içerisinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ile Eyüpsultan'da esnafı ve STK'ları ziyaret eden Deniz Köken, akşam saatlerinde Eyüpsultan Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleşen 'Tokatlılar Eyüpsultan'da buluşuyor' etkinliğine katıldı.
 
Tokatlılar Derneği'nin düzenlediği programa, Cumhur İttifakı'nın Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken'in yanı sıra, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Eyüpsultan İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, basın mensupları ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.
 
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Türkiye'nin 31 Mart seçimlerinin önemine değinerek, "Bu seçimler, Türkiye’nin bir beka meselesidir. Beka meselesi olan bu seçimlerde AK Parti ve Cumhur ittifakı etrafında bütünleşerek, oylarımızı en üst seviyeye çıkartmaya çalışacağız" dedi.  
 
Cumhur İttifakı'nın Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken de programda yaptığı konuşmada, şunları söyledi:
 
"En çalışkan il derneğinin bir köyünü kardeş köy yapacağım.  O köye de özel yatırım yapacağım. Biz Anadolu’yu, Anadolu da Türkiye’yi kalkındıracak diyoruz. Bu nedenle İstanbul’daki bütün dernek mensuplarının kendi yöreleriyle ilgilenmesi konusunda biz de katkı koyduk. Eyüpsultan’daki derneklerin bir çatı altında toplanması konusunda ciddi bir projemiz var."
 
Başkan Adayı Köken, salonda masa masa dolaşarak ailelerle yakından ilgilenirken, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.