LİSELİ GENÇLERLE BULUŞTUK

18.2.2019

Gençlere büyük değer verdiğini ve her fırsatta önemsediğini ifade eden AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, gençlik buluşmalarına devam ediyor.
 
AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, lise son sınıf öğrencileriyle buluştu ve onlarla fikir alışverişinde bulundu,  sorularını  yanıtladı.
 
Eyüpsultan'da düzenlenen programa, Başkan Adayı Deniz Köken'in yanı sıra, AK Parti Eyüsultan Gençlik Kolları Başkanı Cihat Biradlı, Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, gençlik kolları üyeleri ve çok sayıda liseli genç katıldı.
 
"LİSE BİTMEDEN MUHAKKAK İYİ DERECEDE BİR DİL ÖĞRENİLMELİ"
 
Başkan adayı Köken, yaptığı konuşmada ilçe genelinde yaşanan sorunları ve Eyüpsultan’ın ihtiyaçlarını gençlerle oturarak ortak akılla halledeceğini belirterek sözlerine şöyle devam etti: 
 
"Gençlerle beraber ortak çalıştaylar yapacağız. Eyüpsultan'da kaliteli liselerin sayısını arttırmalıyız. Devlet okullarını birbiriyle rekabet edecek seviyeye getirmeliyiz. Dil laboratuvarı olmayan lise olmamalı. Lise bitmeden iyi derecede yabancı dil öğrenmelisiniz. Lisede boşa geçirilecek zaman olmamalı. Bunun üzerine çalışmalar gerçekleştireceğiz. Yine bunları sizlerle birlikte yapacağız. 
 
Nasıl olması gerektiğini birlikte çözeceğiz. İleride bu şehirde sizler yaşayacaksınız. Yaşlarımız itibariyle bir kuşak farkımız var. Sizler bizim göremediğimiz, eksik kaldığımız yerlerde müdahale ederek Eyüpsultan’ın inşasına katkıda bulunacaksınız. Gençlerimiz artık daha bilgili, daha gözü açık olmalı.
 
Bizim de bu beyinleri kendi bünyemizde tutmamız gerekiyor. Beyin göçü vererek kendi değerlerimizi kaybetmemeliyiz. Biz de bu konuda gerekli düzenlemeleri yaparak sizi bu işe daha fazla monte edeceğiz. 
 
Eyüpsultan’ı geleceğe hazırlayacağız. Gençlik meselesiyle ilgili herkes bir şey söyler ama sadece söyler. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizle birlikte Eyüpsultan'ı çok daha güzel yerlere getireceğiz. Sizlerden yeni fikirler, öneriler bekliyorum, hepinize çok teşekkür ediyorum.”