KARS, ARDAHAN, IĞDIR DERNEKLERİNİ ZİYARET ETTİK

18.2.2019

Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Akşemsettin Mahallesi'nde bulunan Kars, Ardahan, Iğdır Serhat İlleri Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. 
 
Köken, “Şehrin inşasıyla insanın inşasının beraber yürümesi gerekiyor. Anadolu ile bağınızın devam etmesini istiyoruz. Anadolu'nun kalkınmasına katkıda bulunmamız lazım.” dedi.
 
İlçe genelinde her vatandaşa ulaşmak için Eyüpsultan’ı karış karış dolaşan Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor.
 
Cumhur İttifakı’nın Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Kars, Ardahan, Iğdır Serhat İlleri Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin tanışma ve istişare toplantısı kapsamında ziyaret etti. 
 
Akşemsettin Mahallesi’nde gerçekleşen ziyarete, Başkan adayı Deniz Köken’e, AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu  üyeleri, Gençlik Kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş eşlik etti. 
 
“ANADOLU İLE BAĞIMIZI KOPARMAMALIYIZ”
 
Şehirlere yapılan yatırımlarla birlikte insan odaklı belediyeciliğin önemine vurgu yapan Başkan Adayı Köken, şöyle devam etti:
 
"Şehrin inşasıyla insanın inşasının beraber yürümesi gerekiyor. Anadolu ile bağınızın devam etmesini istiyoruz. Anadolu'nun kalkınmasına katkıda bulunmamız lazım. Çok kişinin görüşüyle bir bilgi havuzu kuracağız. Herkesin düşünceleri, eleştirileri bu havuzda toplanacak. 
 
Gözümüzden bir şey kaçabilir. Kuracağımız bu sistemle birlikte ortak bir akılda buluşacağız. Biz kimsesizlerin kimi olmaya geldik. Cumhurbaşkanımız bu sloganla bugünlere geldi. Kimsesizlerin kimi oldu mu? Oldu. 
 
Bunu yerelde de yapmamız lazım. Cumhurbaşkanımız niye gönül belediyeciliği diyor; demek ki bu konuda eksik kalmışız. Biz de yeni dönemde gönül belediyeciliği ile gönüllere köprü kuracağız. Biz bu köprüleri de sivil toplum kuruluşları olan derneklerimizle yapacağız.”