ÇIRÇIRLILARLA BULUŞTUK

24.2.2019

AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Deniz Köken, Çırçır Mahallesi’nde önce lokma dağıttı, ardından da esnaf ziyaretlerinde bulundu. 
 
Mahalleliye sıcak ekmek dağıtıp, çiğ köfte yapan Köken’in esnaf ziyaretinde renkli görüntüler oluştu.
 
AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Deniz Köken, Çırçır Mahallesi’nde bulunan Yeşiltepe Camii’nde mahalle cemaati ile birlikte Cuma namazı kıldı. 
 
Namazın ardından Köken, AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanlığı tarafından dağıtılan lokma tezgahının başına geçerek mahalleliye elleriyle lokma dağıttı.
 
Başkan Adayı Deniz Köken'e esnaf ziyaretleri esnasında, AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, Ali Erdoğan, AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Eyüpsultan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cihat Biradlı, Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti Çırçır Mahalle temsilcileri ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.
 
"250 BİN SEÇMEN VAR HEPSİNİN ELİNİ SIKMAMIZ GEREKİYOR"
 
Çırçır Mahallesi’nde esnaf ziyareti yapan Deniz Köken, “Mart ayından itibaren her gün lokma dağıtımı yapacağız. Bundan sonraki süreçte tüm mahallelerimizi dolaşıp hem vatandaşlarımızın istek ve sorunlarını dinleyecek hem de projelerimizi onlara anlatacağız.  Her gün çok erken  saatlerden itibaren yola çıkıyoruz. 250  bin seçmenimiz  var hepsinin elini sıkmamız gerekiyor” dedi.
 
"ÇIRÇIR MAHALLESİ'NDE TAPU SORUNU VAR"
 
Mahalle ziyaretinde projelerinden bahseden Deniz Köken, şöyle devam etti:
 
“Çırçır Mahallesi’nin tapu sorunu var. Bununla ilgili ciddi bir çalışma yapıyoruz. Bir kısmı neticelendi. Yazışmalar devam ediyor. Çırçır Mahallesi’nin bütün lokasyonunda park yoksa park, park varsa onu revize ederek gençlerin, hanımların ve yaşlıların, engellilerin rahat olabileceği çok ciddi bir farkındalık parkı yapacağız. Herkese hitap eden ama daha çok engelli ve yaşlıların kendilerini bulabileceği bir parkımız da burada hizmete girecek.”
 
Esnaf ziyareti yaparken bölgedeki esnafın dertlerini dinleyen Köken, önce girdiği bir fırında mahalleliye sıcak ekmek dağıttı. 
 
Ardından da çiğ köftecide çiğ köfte yaparak çocuklara dağıttı.
 
ANAOKULUNU ZİYARET ETTİ
 
Mahalle ziyaretleri esnasında özel bir anaokulunu da ziyaret eden Köken, burada her bir çocuk ile tek tek ilgilenip çocuklarla fotoğraf çektirdi.