EYÜPSULTAN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYLARIYLA BULUŞTUK

24.2.2019

Cumhur İttifakı Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Deniz Köken, AK Parti Eyüpsultan Belediye Meclis Üyesi aday adaylarıyla kahvaltı programında bir araya geldi. 
 
Eyüpsultan Belediyesi Osmanlı Park Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen programa, Deniz Köken’in yanı sıra AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Münire Ayvacı, AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit ve Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. 
 
Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Köken, çıktığı yolda yanında bulunan herkese teşekkür etti. 
 
Bir dava yolunda beraber yürümenin önemine vurgu yapan Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, “Meclis üyesi adaylarımız belli oldu. Bir dönem aday olanlar başka dönem olmuyor. Biz bir dava yolunda bir araya geldik. O yüzden yine hep beraber yapacağımız işlerde beraber olacağız. AK Parti Eyüpsultan Belediye Meclis Üyesi aday adaylarına gösterdikleri emekler için teşekkür ediyorum.” dedi.
 
“SEÇİLEN SEÇİLMEYEN HEPİMİZ ARAZİDE OLALIM”
 
AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken de yaptığı konuşmada, birlik ve beraberliğin önemine değinerek, şunları söyledi:
 
“Siyasi hayat da insan hayatı gibi başlıyor ve bitiyor. Önemli olan bulunduğumuz döneme iz bırakabilmektir. Burada seçilen seçilmeyen hepimiz arazide olalım ve bu kutlu davamıza beraber yürüyelim. 
 
İstanbul’un merkezi Eyüpsultan, Eyüpsultan’dan güçlü çıkarsak İstanbul’dan da daha güçlü çıkarız. Bu seçimden güçlü çıkarsak yerel bazda olsun ülkenin dış siyaseti olsun buralarda daha dik durmamızı sağlayacak.”