ALİBEYKÖY MERKEZ MAHALLE ESNAFINI GEZDİK

24.2.2019

Kapı kapı dolaşan Başkan adayı Deniz Köken, vatandaşlarla selamlaşıp onların sorunlarını dinlemeye devam ediyor.  
 
31 Mart Yerel Seçimleri öncesi saha çalışmalarına hız veren AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Alibeyköy Merkez Mahalle esnafını ziyaret etti.
 
Oldukça soğuk ve karlı havaya rağmen her vatandaşa ulaşmaya çalışan Köken, esnafla sohbet edip sorunlarını dinledi ve taleplerini not alarak çözüm konusunda elinden gelen her şeyi yapmaya çalışacağını söyledi.
 
Cumhur İttifakı Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Köken'e ziyaretler esnasında, AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti Eyüpsultan Gençlik Kolları Başkanı Cihat Biradlı, Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti Alibeyköy Merkez Mahalle Teşkilatı ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.
 
DÖNER DE KESTİ, BAĞLAMA DA ÇALDI
 
Oldukça renkli karelerin yer aldığı ziyarette Köken, bir lokantada döner bıçağını eline alarak döner kesti, bir kıraathanedeyse bağlama çaldı. 
 
“HER TÜRLÜ ZORLUĞA RAĞMEN VATANDAŞIMIZIN AYAĞINA GİTMEK ZORUNDAYIZ”
 
Esnaf ziyaretinin ardından açıklamada bulunan Köken, “Soğuk ve karlı havada ziyaretimizi tamamladık. Her türlü zorluğa rağmen vatandaşımızın ayağına gitmek zorundayız. Yeni dönemde ortak akıl sistemini devreye sokarak her türlü talep ve şikayetleri vatandaşımızla aynı masaya oturarak çözeceğiz” dedi.