SİVASLILAR DERNEĞİ İLE BULUŞTUK

25.2.2019

Cumhur İttifakı Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Eyüpsultan Sivaslılar Derneği’nin organize ettiği “Eyüpsultan Sivaslılar Derneği Buluşma Gecesi’ adlı programa katıldı. 
 
Eyüpsultan Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen geceye Köken’in yanı sıra AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Eyüpsultan Sivaslılar Derneği Başkanı Enver Meralli ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Köken burada yaptığı konuşmada, Anadolu ve İstanbul ilişkisinin önemine vurgu yaparak ortaklaşa çalışmaların değerinden bahsetti.
 
“İSTANBUL ANADOLU’YU ANADOLU DA TÜRKİYE’Yİ KALKINDIRACAK”
 
Eyüpsultan’da faaliyet gösteren derneklerle yapılacak çalışmaların önemini dile getiren Köken, şöyle devam etti:
 
“Tüm Sivaslıları tüm içtenliğimle selamlıyorum. Şehirleri inşa ederken geldiğimiz toprakları unutmamak gerekiyor. Biz burada yapacağımız çalışmalara ek olarak, etkileşimde bulunduğumuz köylere yatırım yapmamız gerekiyor. Anadolu’da yer alan şehirlerimizi beslememiz gerekiyor. O yüzden her gittiğim dernek programlarında şunu söylüyorum: İstanbul, Anadolu’yu, Anadolu da Türkiye’yi kalkındıracak.”
 
Öte yandan Deniz Köken, Eyüpsultan Kültür ve Sanat Merkezi’nde İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ün de katıldığı Gonca Ulusan ve Ümit Bal çiftinin nikah törenine katılarak şahitlik yaptı. 
 
Ardından Kağıthane Belediyesi Sadabad Kültür ve Nikah Sarayı’nda İrem Nur Torun ve Ali Burak Kurt çiftinin nikah törenine katılarak yeni evlenen çiftlerin mutluluğuna şahitlik