EYÜPSULTAN’IN HANIMLARINI DİNLEDİK

27.2.2019

Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Deniz Köken, seçim çalışmalarının merkezinde bulunan Eyüpsultanlı hanımları dinleyerek ziyaret ve istişarelerine devam ediyor.
 
Cumhur İttifakı Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Deniz Köken, Eyüpsultan Belediyesi Afife Hatun Kültür Evi’ni ziyaret ederek Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi ve Mizaçları Tanıma Atölyesi’ne katıldı. Köken, atölye kapsamında yapılan çalışmaları takip etti, hanımlarla sohbet etti. 
 
Gerçekleşen ziyarette atölye sorumluları Banu Korkmaz ve Hasgül Talay, Köken’e eşlik ederek atölye çalışmaları hakkında bilgi verdi. 
 
Köken, ‘Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi’nde bulunan minik arkadaşıyla sohbet ettikten sonra ders kapsamında öğretilen mangala oyununu oynadı. 
 
EV SOHBETLERİNDE KATRAN AİLESİNE KONUK OLUNDU
 
Gerçekleşen ziyaretin ardından Başkan adayı Deniz Köken, AK Parti Eyüpsultan İlçe Kadın Kolları’nın organize ettiği ‘Ev Sohbetleri’ programında Merkez Mahallesi’nde ikamet eden Narin Katran’ın konuğu oldu.
 
Gerçekleşen ziyarette Köken’in yanı sıra AK Parti Eyüpsultan İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Yücel ve Katran ailesinin komşuları katıldı. 
 
Köken, yeni dönemde Eyüpsultanlı hanımlar için planlanan projeleri anlatarak kendisine yöneltilen soruları cevapladı.