AKŞEMSETTİN MAHALLE ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİK

1.3.2019

Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı  Deniz Köken, mahalle ziyaretlerine son hızıyla devam ediyor, vatandaşlarla selamlaşıp onların sorunlarını dinliyor.
 
31 Mart Yerel Seçimleri öncesi saha çalışmalarına hız veren AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Akşemsettin Mahalle esnafını ziyaret etti.
 
Cumhur İttifakı Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Köken'e ziyaretler esnasında, AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti Akşemsettin Mahalle Teşkilatı ve çok sayıda vatandaşla birlikte Eyüpsultanlıların yakinen tanıdığı Ali Erdoğan da eşlik etti.
 
Yoğun katılımın olduğu esnaf ziyaretinde Köken, esnafla sohbet edip sorunlarını dinledi ve taleplerini not aldı.
 
Öte yandan Deniz Köken ziyaret bitiminde Yeşilpınar Mahallesi sakinlerinden Hayriye Karaçam’ı, Pınar Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurladı. Merhumeye Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diledi.
 
“CENGİZ TOPEL CADDESİ HAK ETTİĞİ DEĞERİ KAZANACAK”
 
Sıcak karelerin yansıdığı esnaf ziyaretiyle ilgili değerlendirmede bulunan Başkan adayı Köken, şunları söyledi:
 
“Bu güzel havada çok verimli bir ziyaret gerçekleştirdik. Esnafımız ve vatandaşımızın isteklerini dinledik, not aldık. Cengiz Topel Caddesini daha işlevsel olacak şekilde göz kamaştıracak bir prestij caddesine dönüştüreceğiz inşallah. 
 
Konuyla ilgili esnafımıza danıştım, onlar da bu fikre çok sıcak baktı. Önümüzdeki süreçte caddemizle ilgili vatandaşımızı ve esnafımızı mutlu edecek çalışmaları hızla gerçekleştireceğiz. Cengiz Topel Caddesi hak ettiği değeri kazanacak.”