DÜĞMECİLER MAHALLEMİZDE 'SEVGİ YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ' GERÇEKLEŞTİRDİK

2.3.2019

Cumhur İttifakı Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, sabah saatlerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerinin ardından Düğmeciler Mahallesi'nde vatandaşları selamlayıp onlara çiçek verdi.
 
Sokak sokak dolaşan Deniz Köken, vatandaşlarla selamlaşıp, tokalaşmaya devam ediyor.
 
Öğle saatlerinde İSMEK'E gidip kadın kursiyerlerin sorunlarını dinleyen Başkan Adayı Köken, Düğmeciler Mahallesi'nde bulunan Ahmet Dede Camii'nde cuma namazını kıldıktan sonra vatandaşları selamladı ve onlara çiçek verdi.
 
Düğmeciler Mahallesi'nde gerçekleşen 'Sevgi Yürüyüşü'ne AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken'in yanı sıra, AK Parti Eyüpsultan Gençlik Kolları Başkanı Cihat Biradlı, gençlik kolları üyeleri, AK Parti Eyüpsultan Kadın Kolları Başkanı Hatice Yücel, kadın kolları üyeleri, Düğmeciler Mahalle Teşkilatı, AK Parti Eyüpsultan Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda Düğmeciler Mahalle sakini yürüyüş grubuna katıldı.
 
Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, pencereden, balkondan bakan vatandaşlara çiçek verdi. 
 
Üst katlardan sepetlerini salan hanımların sepetlerine çiçek koydu. Onlarla selamlaştı. Köken, sepeti olmayan vatandaşların ve yaşlıların ise kapısına kadar gidip çiçeklerini verdi.
 
Yürüyüş sırasında, AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken'e vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundu. 
 
Köken, yol boyunca vatandaşlara çiçek vererek, vatandaşların gösterdikleri ilgiye teşekkür etti.