ALİBEYKÖYLÜ ŞOFÖRLERLE BULUŞTUK

2.3.2019

AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Eyüpsultan'da çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.  
 
Cumhur İttifakı'nın Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, akşam saatlerinde Eyüpsultan Kültür Sanat Merkezi'nde düzenlenen 'Eyüpsultan Alibeyköy Şoför Esnafları Buluşması' gecesine katıldı.
 
Eyüp-Alibeyköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası'nın düzenlediği programa, AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken'in yanı sıra, AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkan Yardımcısı Ali Rıza Yavuz, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Eyüpsultan Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Eyüpsultan Meclis Üyesi Adayları, esnaf odaları başkanları, çok sayıda şoför esnafı ve aileleri katıldı.
 
Düzenlenen programa davetli olarak katılan AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken bir konuşma gerçekleştirdi.
 
“İKİNCİ YÜZYILA GÜÇLÜ GİRMEMİZ İÇİN BU 5 YIL ÇOK ÖNEMLİ”
 
Yerel seçimlerin ülkenin genel politikası açısından çok önemli olduğuna vurgu yapan Başkan adayı Deniz Köken, “Bu seçim sıradan bir yerel seçim olmayacak. 31 Mart Yerel Seçimleri, ülkemizin ikinci yüzyılına gireceği bir seçim olacaktır. Bu seçimden ne kadar güçlü çıkarsak, Cumhurbaşkanımızın eli, dış mihraklara karşı daha güçlü olur. Yerelde güçlü çıkalım ki dış güçlere daha dayanıklı olalım.” dedi.
 
Gerçekleşen programda Cumhur İttifakı’nın önemine vurgu yapan Köken, şu sözleri kaydetti:
 
"2019-2023 yıllarını kapsayacak olan bu yerel seçim, aslında birilerinin belediye başkanı olma meselesi değildir. Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzüncü yılının ikinci yüzyıla devri meselesidir. 
 
Burada anlatmak istediğim bizimle birlikte şehircilik, birinci yüzyılı bitirip ikinci yüzyıla geçecektir. İkinci yüzyıla güçlü girmemiz için, güçlü bir 5 yıl geçirmemiz lazım. İstanbul Anadolu’yu kalkındıracak. Anadolu da Türkiye'yi."