KARATECİ GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİK

4.3.2019

Sporun her türlü dalına ilgi duyan Eyüpsultan Başkan Adayı Deniz Köken, İslambey Mahallesi’nde bünyesinde Karate ve Wushu-Kungfu eğitimleri veren Eyüp Şampiyon Spor Kulübü’nü ziyaret etti. 
 
Gerçekleşen ziyarete, Başkan Adayı Köken’in yanı sıra AK Parti ilçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve genç sporcuların velileri katıldı. 
 
Dövüş sanatları alanında eğitim gören gençlerin çalışmalarını izleyen Köken, eğitimin sonunda sporcuların yanına inerek teker teker tokalaştı, tebrik etti. 
 
Ayrıca Köken, genç sporcuların velileriyle istişarelerde bulunarak istek ve görüşleri dinleyerek fikir alışverişinde bulundu. 
 
“SPORUN HER TÜRLÜ DALINA DESTEKLERİMİZİ VERECEĞİZ”
 
Göreve gelmesiyle sporun her türlü dalına destek vereceklerini belirten Deniz Köken, “Yaptığımız araştırmalar sonucunda ilçe genelinde yirmi yaş altı gençlerimizin nüfusu oldukça fazla çıktı. Seçim çalışmalarımızın merkezinde olan çocuk ve gençlerimizin her türlü isteğine cevap vermemiz gerekiyor. Onlara sosyalleşebileceği, sporu ve sanatı daha kolay icra edebileceği alanları hayata geçireceğiz. Sporun her türlü dalıyla uğraşan her bireye gereken her türü desteği vereceğiz.” dedi.