SİVASLI VATANDAŞLARIMIZLA BİR ARAYA GELDİK

4.3.2019

Cumhur İttifakı Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Defterdar Mahallesi’nde bulunan Sivas Yıldızeli Güneykaya Beldesi Derneği ve Yeşilpınar Mahallesi’nde bulunan Sivas Korkut Derneği’yle tanışma ve istişare toplantısı kapsamında bir araya geldi. 
 
Gerçekleşen ziyaretlerde Başkan adayı Köken’e Eyüpsultan Belediyesi Meclis Üyesi adayları Ceren Çolak, Hakan Nergis, Mehmet Günoğlu, Mürsel Tekneci eşlik etti. 
 
Sivaslı vatandaşlarla bir araya gelen Köken, mahallelerin kendilerine has sorunları olduğunu ve bu sorunların teker teker tespit edilerek çözüm konusunda vatandaşla istişare edileceğini belirtti. 
 
“SORUNLARI VATANDAŞLA İSTİŞARE EDEREK ÇÖZECEĞİZ”
 
Gerçekleştirdiği ziyaretlerde mahallelerin çeşitli sorunları olduğunu belirten Başkan adayı Köken, “Biz bu göreve talip olur olmaz anket çalışmalarını yaptırdık. Sorunları teker teker ortaya çıkardık. Çözüm konusunda hep beraber bir masaya oturarak tartışarak çözeceğiz. Çünkü mahallenin sorunlarını orada yaşayan kişi bilir. Çözüm konusunda da vatandaşla istişare ederek çözeceğiz. Ben yaptım olduları ortadan kaldıracağız.” sözlerini kaydetti.