ŞEHİT MURAT TAŞ ORTAOKULU’NU ZİYARET ETTİK

5.3.2019

Cumhur İttifakı Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Deniz Köken, Çırçır Mahallesi’nde bulunan Şehit Murat Taş Ortaokulu Okul Aile Birliği ile tanışma ve istişare toplantısı kapsamında bir araya geldi. 
 
Gerçekleşen ziyarette, Köken’in yanı sıra, Şehit Murat Taş Ortaokulu Müdürü Selahittin Özdemir, Şehit Murat Taş Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Reyhan Ayten yer aldı. 
 
Başkan adayı Köken, okulun genel durumuyla ilgili bilgiler alırken eksik ve ihtiyaçları dinledi.  
 
Okul Müdürü Selahittin Özdemir ve Okul Aile Birliği Başkanı Reyhan Ayten, gerçekleştirdiği ziyaretlerden dolayı Başkan adayı Köken’e teşekkür ettiler.
 
“SPOR SALONU MÜJDESİ”
 
Ziyaret esnasında yaptığı konuşmada Deniz Köken, Şehit Murat Taş Ortaokulu ve çevre okulları için spor salonu ile  okul sayısının eksikliği konusunda gerekli iyileştirmeleri hızlıca yapacaklarını belirtti. 
 
Deniz Köken, sözlerine şöyle devam etti:
 
"Yaptığımız görüşmelerin sonunda yeni dönemde yedi okulun yapımına başlanacak. Bu süreç içerisinde beş okulu da yatırım programına eklettirdiğimiz taktirde on sene bizi idare edecek yapıya ulaşacağız. 
 
Çocuklarımızı okul içerisinde spor, sanat vb. aktivitelere daha çok yönlendirerek onları daha donanımlı bireyler haline getirmek en öncelikli hedefimiz olacak. Bu konuda da her türlü hazırlığımız var."
 
GÜRÜN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNULDU 
 
Öte yandan Başkan adayı Deniz Köken, Çırçır Mahallesi Aşık Veysel Caddesi’nde yaşayan Merhum Serkan Gürün için ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Köken, merhuma Allah'tan rahmet, ailesine baş sağlığı diledi.