YAŞLILAR HAFTASI PROGRAMINA KATILDIK

5.3.2019

AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanlığı, Eyüpsultan’da yaşlılar haftası programı düzenledi. Programa katılan AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, yaşlılar için evde ve günlük bakım merkezi açacaklarını söyledi.
 
Cumhur İttifakı Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği yaşlılar haftası programına katıldı. 
 
Eyüpsultan Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen programa, AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken’in yanı sıra Seçim Koordinasyon Başkanı Yücel Erence, AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyesi adayı Mehmet Er,  AK Parti Yaşlılar Komisyonu Başkanı Mebrure Güldemir ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
 
Başkan Adayı Deniz Köken, 29 mahalleden gelen yaşlılarla bir araya gelerek sohbet etti, dertlerini dinledi. 
 
AK Parti Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Eyüpsultan'da güzel şeyler yapacaklarını belirterek, “Engelliler rehabilitasyon merkezi istiyor. Yaşlılar ne istiyor yaşlı bakım merkezi, alzheimer merkezi ,yaşlılar kıraathanesi. Kadınlar lokali bizim bu şehirde hayata geçireceğimiz projeler olacaktır. Evde bakım ünitesi kuracağız. Ben bunu Antalya’da yaptım 11 bin kişiye evde bakım hizmeti verdim. Bu proje Türkiye’nin projesi haline geldi” dedi.
 
“GÜNLÜK BAKIM MERKEZİ AÇACAĞIZ”
 
Belediye Başkan Adayı Deniz Köken yaşlıları, gençleri, çocukları, kadınları ve engellileri düşünerek yola çıktıklarını ifade ederek, şöyle devam etti:
 
“Evde yaşlı anne ve babasını bırakıp işe gidemeyenler için günlük bakım merkezi açacağız. Engelliler için de bu hizmeti yapacağız. Bunları niye yapıyoruz bu şehirde yaşayan insanlar mutlu olsun yarınlarından emin olsun. Anne babalar da emin olsun. Kreş çocuklara, engelli merkezi engellilere, yaşlı bakım merkezi yaşlılara hizmet eder boyutta. 'Kimsesizlerin kimi olma' projesi sloganından yola çıkıp hayata dönüşmüş olacak.”