EYÜPSULTAN BELEDİYESİ KADIN ÇALIŞANLARIYLA KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİK

7.3.2019

AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Eyüpsultan Belediyesi ve BEM-BİR-SEN 6 No’lu Şube’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında düzenlediği kahvaltı etkinliğinde Eyüpsultan Belediyesi kadın çalışanlarıyla bir araya geldi.
 
Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın ve BEM-BİR-SEN 6 No’lu Şube Başkanı Sedat Bika’nın da katıldığı etkinlikte Köken, kadın çalışanlarla sohbet etti, görüş ve önerilerini dinledi.
 
Kahvaltı programında bir konuşma yapan Deniz Köken, ülkemizde yılda 500 civarında kadın cinayetinin işlendiğine değinerek şunları söyledi: 
 
“Bu meseleyi çözmemiz lazım. Eğitim bir bilinç ve inanç meselesidir. İnancımızı eğitimle birleştirdiğimizde bu işleri çözeceğimize inanıyorum. Daha sorunsuz, daha müreffeh, daha güler yüzlü kadınların yaşadığı bir toplumu hayal etmek istiyorum ve burada o temenniyle hepinizin gününü kutluyor, yarınlarınız aydınlık olsun diyorum, sağ olun, var olun.”
 
Programın sonunda Sendika Başkanı Sedat Bika, Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken ve Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’a plaket takdim etti.