8 MART KADINLAR GÜNÜ'NDE ÇİÇEK DAĞITTIK

9.3.2019

Cumhur İttifakı Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, İslambey Mahallesi’nde Evlice Baba Camii’nde kılınan Cuma namazının ardından mahalle genelinde organize edilen ‘Sevgi Yürüyüşü’ne katılarak vatandaşları selamladı, çiçek takdim etti.
 
İslambey Mahallesi’nde gerçekleşen 'Sevgi Yürüyüşü'ne, AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken'in yanı sıra, AK Parti Eyüpsultan İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Yücel, AK Parti Eyüpsultan Gençlik Kolları Üyeleri, AK Parti Eyüpsultan Kadın Kolları üyeleri, İslambey Mahalle Teşkilatı, AK Parti Eyüpsultan Meclis Üyesi adayları ve çok sayıda İslambey mahalle sakini katıldı.
 
Yürüyüş sırasında evlerden sepetlerini sarkıtan hanımlara çiçek hediye eden Köken, sepeti olmayan vatandaşların ve yaşlıların ise kapısına kadar gidip çiçeklerini verdi, kadınlar gününü kutladı. 
 
Öte yandan ‘Sevgi Yürüyüşü’ sırasında Köken, Eyüp Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen bir etkinliğe katılarak programa katılan öğrencileri ve velileri selamladı. 
 
“YILMADAN YORULMADAN ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”
 
Sevgi yürüyüşünde vatandaşlarla selamlaşıp, hanımların kadınlar gününü kutlayan Başkan adayı Deniz Köken, şunları söyledi:
 
“İslambey Mahallesi, bizim mahallemiz olduğu için dostlarımız ve tanıdıklarımızla karşılaştık. Onlarla selamlaşıp, görüşmüş olduk. Ayrıca kadınlar gününü kutladık. Bugünümüz dolu dolu ve çok güzel geçiyor. Sabah saatlerinde de Haliç'te farklı bir etkinlikteydik, orada da kadınlarımızla beraber kürek çekerek farklı bir aktivite yapmış olduk. 
 
İlgi ve alaka çok üst düzeyde, bu sebeple yanımda olan tüm vatandaşlara ve teşkilatıma çok teşekkür ediyorum. Seçim gününe kadar bu tempoyla; yılmadan, yorulmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz.”