DOKTOR VE SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZLA BULUŞTUK

15.3.2019

AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, 14 Mart Tıp Bayramı kapsamında düzenlenen kahvaltı etkinliğinde Eyüpsultan’da çalışan doktor ve sağlık çalışanlarıyla buluştu.
 
Ensari Konağı'nda düzenlenen kahvaltıya, Belediye Başkan Adayı Deniz Köken’in yanı sıra İlçe Sağlık Müdürü Muhammed Ata ve pek çok sağlık çalışanı katıldı.
 
“SAĞLIKLI ŞEHİRLER İÇİN SAĞLIK BİRİMLERİYLE DOĞRU ÇALIŞILMALI”
 
Etkinlikte yaptığı konuşmaya sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutlayarak başlayan Deniz Köken “İnsan hasta olduğunda doktora, şehir hasta olduğunda belediyeye gelir. Şehir sağlıksız olursa insan da sağlıksız oluyor. Sağlıklı şehirler kurarsak insan da sağlıklı olur. Sağlıklı şehirler için mutlaka sağlık birimleriyle doğru çalışılmasından yanayım” dedi.
 
Ayrıca, uyuşturucu ve rehabilitasyon merkeziyle ilgili projelerinin çok beğeni ve ilgi almasına hem üzüldüğünü hem de sevindiğini dile getiren Köken, “Bu sorun şehrin kaderi olmamalı, bu İstanbul’un kaderi olmamalı. Bununla ilgili mutlaka ortak çalışma yapmamız lazım. Bunun için şu 31 Mart Seçimlerini atlattıktan sonra inşallah öğretmenlerle ve sağlık çalışanlarıyla beraber hareket etmemiz lazım” şeklinde konuştu.