ÇIRÇIR MAHALLESİ'NDE SEVGİ İÇİN YÜRÜDÜK

15.3.2019

Cumhur İttifakı Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Çırçır Mahallesi’nde organize edilen “Sevgi Yürüyüşü”ne katılarak vatandaşlara çiçek verdi.
 
Çırçır Mahallesi'nde gerçekleştirilen yürüyüşe AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken’in yanı sıra, AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Münire Ayvacı, AK Parti Eyüpsultan İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Yücel, AK Parti Eyüpsultan Gençlik Kolları Başkanı Cihat Biradlı, Çırçır Mahalle Teşkilatı, AK Parti Eyüpsultan Meclis üyesi adayları ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.
 
Gerçekleştirilen yürüyüşte Deniz Köken vatandaşların kapısına ve penceresine kadar giderek çiçek ve atkı hediye etti,  çocuklara çikolata ikram etti. Samimi görüntülerin oluştuğu yürüyüşte Köken, vatandaşlara mahalleleriyle ilgili projelerini anlattı.
 
“GENÇLİĞİN DİNAMİZMİYLE SPORUN HER RENGİ GERÇEKLEŞTİRİLEBİLECEK”
 
Gençliğin dinamizmiyle birlikte sporun her renginin gerçekleştirilebileceği Çırçır Spor Parkı ve Çırçır Kapalı Spor Salonu projelerinden bahseden Köken, “Gençlerin her türlü sporu yapabilecekleri ve geleceğe, sağlıklı yarınlara kavuşacakları her türlü donanıma sahip olacak” dedi.