BARTINLILARLA BİR ARAYA GELDİK

15.3.2019

Cumhur İttifakı Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Alibeyköy Mahallesi’nde bulunan Bartın İli Ulus İlçeci Şirinler Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde mahalle sakinleriyle tanışma ve istişare toplantısı kapsamında bir araya geldi. 
 
Gerçekleşen ziyarette Başkan Adayı Deniz Köken’e, AK Parti Eyüpsultan Belediye Meclis Üyesi adayları, AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.
 
Bartınlı vatandaşlarla bir araya gelen Köken, Alibeyköy Mahallesi’nin bu bölgesinin kendine has sorunları olduğunu ve bu sorunların teker teker tespit edilerek çözüm konusunda vatandaşla istişare edileceğini belirtti. 
 
“SORUNLARI VATANDAŞLA İSTİŞARE EDEREK ÇÖZECEĞİZ”
 
Gerçekleştirdiği ziyaretlerde mahallelerin çeşitli sorunları olduğunu belirten Başkan adayı Köken, “Biz bu göreve talip olur olmaz anket çalışmalarını yaptırdık. Sorunları teker teker ortaya çıkardık. Çözüm konusunda hep beraber bir masaya oturarak tartışarak çözeceğiz. Çünkü mahallenin sorunlarını orada yaşayan kişi bilir. Çözüm konusunda da vatandaşla istişare ederek çözeceğiz. Tapu sorununuz var.  Ama bu sorun çözülemeyecek bir sorun değil. Bu konuda çalışmalar yapacağız, takipçisi olacağız” dedi.