“3. BÖLGE BÜYÜK SEVGİ YÜRÜYÜŞÜ”NE KATILDIK

25.3.2019

Cumhur İttifakı AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Yeşilpınar, Akşemsettin, Karadolap ve Alibeyköy mahallelerini kapsayan  “3. Bölge Büyük Sevgi Yürüyüşü”ne katıldı.
 
Düzenlenen yürüyüşe Belediye Başkan Adayı Deniz Köken’in yanı sıra AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, AK Parti İstanbul Milletvekili Serap Yaşar, AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, MHP Eyüpsultan İlçe Başkanı Aydın Yırtıcı , AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Münira Ayvacı, AK Parti Eyüpsultan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cihad Biradlı, AK Parti Eyüpsultan Gençlik Kolları üyeleri, AK Parti Eyüpsultan İlçe Meclis Üyesi adayları, Mahalle Teşkilatları ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.
 
Köken, Sevgi Yürüyüşü öncesinde Pınar Camii’nde kılınan Cuma namazının ardından cemaate ve vatandaşlara ‘Balkan Helvası’ ikram etti.
 
Akabinde Eyüpsultan İlçe Başkanlığı’nın Yeşilpınar Mahallesinde bulunan Pınar Camii önüne yaptırdığı 36 metre yüksekliğindeki direğe 150 metrekare büyüklüğünde Türk Bayrağı göndere çekildi, İstiklal Marşı okunarak ‘Büyük Sevgi Yürüyüşü’ne geçildi.
 
Büyük bir coşkuyla geçen ‘3. Bölge Sevgi Yürüyüşü’, Yeşilpınar Mahallesi’nden başlayarak Alibeyköy Mahallesi’nde bulunan Eyüpsultan Belediyesi Osmanlı Park Sosyal Tesisleri’nde son buldu.
 
EYÜPSULTAN’DA YÜRÜYÜŞÜMÜZ GİBİ SES GETİRECEĞİZ
 
Gerçekleşen ‘3. Bölge Sevgi Yürüyüşü’ bitiminde açıklamalarda bulunan Köken, şöyle konuştu:
 
“Eyüpsultan’da eli sıkılmadık vatandaş bırakmayacağız demiştik. Karış karış Eyüpsultan’ı dolaşarak ulaşmadığımız insan kalmayacak. Bu konuda bana yardımcı olan tüm teşkilat üyesi arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. 
 
Bu bir ekip işi, biz de bu işe kalbimizi koyarak her türlü hizmeti vatandaşımıza ulaştıracağız. Eyüpsultan’da bugün gerçekleştirdiğimiz yürüyüşümüz gibi ses getireceğiz. Bizimle olan herkese teşekkür ediyorum."