SAKARYA MAHALLE SAKİNLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK

25.3.2019

Cumhur İttifakı Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, AK Parti Sakarya Mahallesi İrtibat Bürosunda, mahalle sakinleriyle biraraya geldi. Köken, mahalledeki vakıf arazileri  ve tapu sorunu konudunda açıklamalarda bulundu.
 
Gerçekleşen toplantıda Başkan Adayı Deniz Köken’e, AK Parti Eyüpsultan Belediye Meclis Üyesi adayları, AK Parti Eyüpsultan İlçe yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Sakarya Mahalle teşkilatı temsilcileri ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.
 
Sakarya Mahallesi'ndeki vatandaşlarla bir araya gelen Köken, bölgedeki tapu sorunuyla ilgili yetkili kişilerden bilgi aldığını, sorunların çözümü konusunda önemli adımların atıldığını, vatandaşlarımızın tapularına sahip olması için elinden gelen her şeyi yapacağını söyledi. 
 
“SORUNLARI VATANDAŞLA İSTİŞARE EDEREK ÇÖZECEĞİZ”
 
Gerçekleştirdiği ziyaretlerde mahallelerin çeşitli sorunları olduğunu belirten Başkan adayı Köken, şöyle devam etti:
 
“Biz bu göreve talip olur olmaz anket çalışmalarını yaptırdık. Sorunları teker teker ortaya çıkardık. Çözüm konusunda hep beraber bir masaya oturarak tartışarak çözeceğiz. Çünkü mahallenin sorunlarını orada yaşayan kişi bilir. 
 
Çözüm konusunda da vatandaşla istişare ederek çözeceğiz. Tapu sorununuz var.  Ama bu sorun çözülemeyecek bir sorun değil. Bu konuda çalışmalar yapacağız, takipçisi olacağız. Tapu sorununun vatandaşlarımızın lehine sonuçlanması için elimizden gelen her şeyi yapacağım.”