İSLAMBEY MAHALLEMİZDE VATANDAŞLARIMIZLA BULUŞTUK

27.3.2019

AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, İslambey Mahallesi'nde bir düğün salonunda mahalle sakinleriyle buluştu.
 
AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, Cumhur İttifakı Eyüpsultan Belediye Meclis Üyesi adayları ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı buluşmada Köken, mahalleliye projelerini anlattı.
 
Yoğun katılımın olduğu mahalle ziyaretinde Köken, vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinledi ve taleplerini not aldı.
 
“İSLAMBEY MAHALLEMİZDE CAZİBE ALANLARI OLUŞTURMALIYIZ”
 
Mahalle genelinde yapılacak projeleri beraber düşünmenin önemine vurgu yapan Köken, şunları söyledi:
 
“Ben buraya sizlerle sohbet etmeye geldim. Burası bizim mahallemiz. Şehirleri diri tutmamız lazım. Piyer Loti, Eyüpsultan Camii, Eyüpspor gibi marka olabilecek değerler oluşturmalıyız. Burası Eyüpspor'un merkezi. Buranın genç potansiyeli çok fazla. Gençleri sporla, salonla tanıştırmamız lazım. 
 
Buranın gelişimini nasıl sağlarız. Bir tık yukarıya nasıl çıkartırız. Bunun mücadelesini vereceğiz. Buranın cazibesini arttırmamız lazım. Eyüpsultan Camii'ne gelen ziyaretçilerin buraya gelmesini sağlamalıyız. Markalar oluşturmalıyız. Tesis yoksa, aktivite yoksa, özel bir şey yoksa kimse gelmez. Burayı Eyüpsultan Merkez ile birbirine bağlamalıyız.
 
Kalkınacaksak beraber kalkınmamız gerekiyor. Bu mahallenin önümüzdeki on yıl içerisindeki beklentilerini doğru sorularla öğrenmemiz gerekiyor ki bölgede yaşayan nüfusumuz burayı terk etmesin. Vatandaşın beklentilerine göre hizmet edeceğiz. Yıllar sonra evime dönmüşüm, eski dostlarımın arasındayım, birbirimizin yüzüne bakacaksak mahallede bulunan sıkıntıları ortak akılla yeneceğiz.”
 
KOÇYİĞİT: DENİZ KÖKEN EYÜPSULTAN İÇİN BİR ŞANS
 
Gerçekleşen gecede konuşma yapan AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, Başkan adayı Deniz Köken’in yirmi beş senelik belediyecilik kariyerine dikkat çekerek daha önceki çalışmalarını örnek gösterdi.
 
Koçyiğit, “Deniz Köken Başkanımız Eyüpsultan için bir şans. Sahip olduğu derin tecrübesiyle ilçemize çok güzel çalışmalar yapacak inşallah.” dedi.