TEŞKİLAT ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK

3.4.2019

AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, AK Parti Eyüpsultan İlçe Teşkilatı üyeleriyle yemekte bir araya geldi.
 
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, "Önümüzdeki 4,5 yıl Türkiye’nin kalkınma hamlesi yılı olacak" diye konuştu.
 
AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
 
Seçime sayılı günler kala Deniz Köken, Eyüpsultan Kültür Sanat Merkezi’nde geçmişten bugüne Eyüpsultanlı teşkilat üyeleriyle motivasyon yemeğinde bir araya geldi. Teşkilat üyeleriyle sohbet etti. Projelerini anlattı.
 
Düzenlenen geceye Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken’in yanı sıra, AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, AK Parti İstanbul İl Meclis Üyesi İsmail Hakkı Turunç,  AK Parti Eyüpsultan İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Yücel, AK Parti Eyüpsultan Gençlik Kolları üyeleri, AK Parti Eyüpsultan İlçe Meclis Üyesi adayları ve çok sayıda davetli katıldı.
 
“HERKES İŞİNİ YAPACAK”
 
AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, 31 Mart seçimlerinin önemine vurgu yaptı. 
 
“2023’ten sonraki süreçte bizim ayağımız tökezlerse Orta Doğu haritasını daha rahat çizecekler." diyen Köken, şöyle devam etti:
 
“Verilen sözler var bizim dışımızda bizim içinde olmadığımız. Bizsiz toplantılarda yapamıyorlar bu da bizim gücümüzle ilgili. Biz ne kadar güçlü olursak dışarıdaki intibamız o kadar güçlü oluyor. 
 
Bu seçimden sonra 4,5 yıl seçim yok bu ne demek oluyor herkes işini yapacak. Müteahhit, müteahhitliğini yapacak. Sanayici sanayiciliğini yapacak.  Belediyeler belediyeciliğini yapacak. Öğretmenler öğretmenliğini yapacak. Bu 4,5 yıl Türkiye’nin kalkınma hamlesi yılı olacak” diye konuştu.
 
“NE KADAR GÜÇLÜ OLURSAK BİZİ KİMSE RAHATSIZ EDEMEZ”
 
Başkan Adayı Deniz Köken, şunları söyledi:
 
“Ülkenin istikrarı, istikrarlı idareyle oluyor. İstikrarlı idarenin yolu da 31 Mart akşamından geçiyor. 31 Mart akşamı güçlü bir mesaj vermezsek 4,5 yılı doğru geçiremeyiz. Elimizdeki kozu yanlış oynarız. 
 
Eyüpsultan'dan ve Büyükşehirden ne kadar güçlü çıkarsak, Türkiye ortalamamız ne kadar güçlü olursa bu 4,5 yılda bizi kimse rahatsız edemez. Herkes işiyle ve bu ülkenin nasıl kalkınacağına karar verir.”