MODESA ESNAFINI ZİYARET ETTİK

25.1.2019

Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Defterdar Mahallesi’nde bulunan MODESA Mobilyacılar Çarşısı esnafını ziyaret etti. Başkan adayı Köken, “MODESA Mobilyacılar Çarşısı Eyüpsultan’ın en önemli üretim merkezi, İstanbul’un da en eski mobilya üretim merkezi olma özelliğini taşıyor. Doğru tanıtım hamleleriyle mobilyacılar çarşımızı İstanbul’un en gözde mekanlarından biri yapacağız.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhur İttifakı'nın Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Deniz Köken, Defterdar Mahallesi’nde bulunan MODESA Mobilyacılar Çarşısı esnafını ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette başkan adayı Deniz Köken'e AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.

Deniz Köken ve Adem Koçyiğit, çarşı içerisindeki mağazaları tek tek ziyaret ederek esnafın sorun ve isteklerini dinleyerek görüş alışverişinde bulundu.

Esnafın isteklerini çok önemsediğini belirten Köken, yeni dönemde mobilyacılar çarşısı için üretim merkezi ve istihdam kelimelerinin üstünde durdu.

MOBİLYACILAR ÇARŞIMIZI İSTANBUL’UN GÖZDE MEKANLARINDAN BİRİ YAPACAĞIZ”

Gerçekleştirdiği ziyarette mobilyacılar çarşısının daha aktif bir merkez haline gelmesi gerektiğini dile getiren Başkan adayı Deniz Köken, “Mobilyacılar çarşımız, Eyüpsultan'ın en önemli üretim merkezidir. İstanbul'un da en eski mobilya üretim merkezi olma özelliğini taşıyor. Mobilyacılar çarşısını Eyüpsultan'a ve İstanbul'a doğru tanıtmak gerekiyor. O yüzden mobilyacılar/marangozcular sitesi bizim için çok önemli. Hem istihdama katkı sağlaması açısından hem de şehir halkına iyi ve ucuz hizmet veriyor. Bu ikisini bir araya getirdiğimizde çok değerli bir işi başarmış olacağız. Yeni dönemde mobilyacılar çarşımızı doğru tanıtım hamleleriyle İstanbul'un gözde mekanlarından biri yapacağız inşallah.” dedi.

ESNAFIMIZIN VE HALKIMIZIN SEVGİSİ BİZE UMUT AŞILIYOR”

Esnafın kendisini sıcak karşılamasından memnun kaldığını belirten başkan adayı Köken, sözlerine şöyle devam etti:

“Mobilyacılar çarşısı esnafımız, beni çok sıcak çok samimi bir şekilde karşıladı. Yüzlerindeki ifadelerinden bunu anlayabiliyorum. Esnafımız ve halkımızın gönülleri ısıtan bu sevgisi bizlere umut aşılıyor ve çalışma azmimizi katlıyor. Bu misafirperverlikleri sebebiyle hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.”