SAKARYA VE ESENTEPE ESNAFIYLA KAHVALTIDA BULUŞTUK

3.2.2019

Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Sakarya ve Esentepe Mahallesi esnafı ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

Gerçekleşen programda Başkan Adayı Deniz Köken'e AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.

“İLÇEDEKİ SORUNLARI ESNAFIMIZ VE VATANDAŞIMIZLA ÇÖZECEĞİZ”

Tanışma ve istişare toplantısına katılan herkese teşekkür ederek konuşmasına başlayan Başkan Adayı Deniz Köken, bu tarz toplantıların seçimden sonra da yapılacağını belirterek görüş alışverişinin önemini vurguladı.

İlçedeki sorunları en iyi bilenin o ilçenin mahallesinde yaşayan vatandaşların olduğunu belirten Köken, şöyle devam etti;

“Sokağı ve esnafın derdini şehre dair her türlü sorununu bilmemiz lazım. Aslında bu da Cumhurbaşkanımızın seçim stratejisinde var. Sebebi, bilinmeyeni bilmek, görülmeyeni görmek. O yüzden herkesin bilgisine herkesin gördüğü şeye ihtiyacımız var.

Şehircilikle alakalı sorunları biriktirdiğimizde daha sonrasında geri dönülemez sorunlar ortaya çıkıyor. Biz iki sene boyunca bu tarz sorunları çözmek için çok uğraştık ve bu sorunların çözümlerini ilçe geneline de yaydık. Yani sorunları nasıl ve kesin olarak çözebilmemize bakmamız gerekiyor.”

“BU ŞEHİRDE HERKES KENDİ FİKRİNİ BEYAN EDECEK”

Hayata geçecek projelerin ortak akıl modeliyle yapılacağını belirten Köken, şu ifadelerle devam etti:

"Yeni dönemde uygulayacağımız ortak akıl modeliyle gündemimizde olan sorunlar, görülmeyen sorunlar ve ilçenin tespit ettiğimiz sorunlarını birlikte çözerek kalıcı bir eser ortaya bırakmamız gerekiyor. Gelecekte çocuklarımıza yaşadığımız çevreyi miras bırakalım. Eyüpsultan bizim ellerimizde geleceğe hazırlansın. Daha yaşanabilir bir şehir için el ele verelim. İlerde çocuklarımıza şu sorun ben çözdürmüştüm. Şu sorun bizim girişimlerimizle çözüldü diyebilelim.

Bu şehirde herkesin kendi fikrini beyan etme şansı olacak. Nasıl olsa benden başkası söyler demeyelim. Hepimiz elimizi taşın altına koyarak şehrimizdeki sorunları çözelim. Hepinize bu programa katıldığınız için çok teşekkür ediyorum. İlerleyen dönemlerde bu toplantılarımıza devam edeceğiz inşallah."