ERZİNCANLILAR İLE BİR ARAYA GELDİK

3.2.2019

Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken Tercan İlçesi Kargın Kasabası Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin ‘Erzincanlılar Eyüpsultan’da Buluşuyor' adıyla düzenlediği geceye katıldı.

Eyüpsultan Kültür Merkezi'nde gerçekleşen geceye Başkan Adayı Deniz Köken’in yanı sıra Erzincan Valisi Ali Arslantaş, AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram, AK Parti Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, AK Parti Seçim Koordinasyon Başkanı Yücel Erence, Dernek Başkanı Mehmet Gülnahar ve çok sayıda Erzincanlı vatandaş katıldı.

“İSTANBUL ANADOLU’YU ANADOLU DA TÜRKİYEYİ KALKINDIRACAK”

Konuşmasına protokol ve geceye katılan Erzincanlı vatandaşları selamlayarak başlayan Başkan adayı Köken sözlerine şöyle devam etti:

“Erzurum’da yaptığım genel sekreterlik görevinden ötürü sizin bölgeyi yakinen biliyorum. Görev süremde Erzincan’a çok gidip gelmişliğim oldu. İlçe Başkanımız Adem Koçyiğit ve SKM Başkanımız Yücel Erence, Erzincanlı olduğu için de ayrı olarak muhabbetlerimiz oluyor.

Bu tarz programlarda her zaman şunu söylüyorum: İstanbul, Anadolu’yu kalkındıracak, Anadolu da Türkiye’yi. Bu sebeple önümüzdeki süreçte Anadolu’daki köylerimizle ilgili güzel projelerimiz olacak. Bu projeleri ilçemizde bulunan sivil toplum kuruluşlarımızla yürüterek örnek işlere imza atacağız inşallah. İstanbul’da Erzincanlı olan Binali Bey’le Eyüpsultan’da naçizane bizle zafere ulaşacağız inşallah.”